Біохімічні
Категорії

Моделі людини анатомічні надзвичайно вразлива до переохолодження і інфекційних захворювань. При виникненні перших симптомів необхідно звернутися до лікаря, який призначить ниркові аналізи. Окремі показники не несуть достатньо інформації для постановки діагнозу, тому бажано провести комплексне обстеження.

Спеціально для тих, хто хоче отримати повні дані про стан свого здоров’я, Сімейна лабораторія створила програму «Нирковий комплекс». Цей пакет дозволяє об’єктивно оцінити роботу сечовидільної системи на основі рівня:

  • креатиніну;
  • сечовини;
  • сечової кислоти;
  • загального білка.

Кожен показник можна оцінити окремо, проте комплексні медичні аналізи мають більш привабливу вартість. Ціна пакетного медичного обстеження формується з урахуванням знижки, яка іноді дорівнює вартості одного з аналізів. Економлячи відчутну суму, ви також витрачаєте набагато менше часу на візит до лабораторії, забір крові і очікування результатів.

Точність поставленого діагнозу залежить від достовірності даних, отриманих на підставі лабораторних аналізів, тому Сімейна лабораторіяосуществляет строгий контроль за всіма етапами процесу. Наш колектив складається з досвідчених фахівців з лабораторної діагностики, які мають навички поводження з сучасним обладнанням, встановленим в центрі. Здійснює наша лабораторія аналізи різного характеру, що дозволяє провести всі необхідні процедури за одне відвідування. Якщо у вас виникнуть питання з приводу підготовки до аналізів або термінів їх виконання, зверніться за вичерпної консультацією до наших фахівців.