Комплексні
Категорії

Активно розмножуючись в людському організмі, паразити стають причиною нездужання, яке часто приймають за перевтома або симптом респіраторної інфекції. Якщо вчасно не виявити справжню причину проблем зі здоров’ям, це може привести до серйозних порушень в роботі внутрішніх органів. Визначити присутність шкідливих організмів допоможе комплексне обстеження в Сімейної лабораторії. Пакет медичних аналізів дозволить виявити:

  • Toxocara spp., Opisthorchidae spp .;
  • Trichinella spp., Echinococus;
  • Lamblia intestinalis;
  • Ascaris lumbricoides;
  • Helicobacter pylori (IgG-антитіла).

Будь-який аналіз на паразитів можна провести окремо, проте зараження шкідливими організмами різного типу має схожу симптоматику. Якщо ви помітили погіршення самопочуття, не пов’язане з діагностованими захворюваннями, рекомендуємо негайно пройти набір тестів «Паразитарне поразку кишечника». Також він стане в нагоді пацієнтам, які готуються до вакцинації або виношування дитини.

По черзі визначаючи присутність того чи іншого виду паразитів, ви ризикуєте витратити значну суму. Замовивши в лабораторії аналізи загальним комплексом, ви визначите причину нездужання за одне відвідування без істотного збитку для гаманця завдяки спеціальною знижкою, яка включена у вартість пакету медичного обстеження.

Головна мета паразитів – якомога довше залишатися непоміченими, харчуючись ресурсами людського тіла і руйнуючи його зсередини. Щоб визначити їх присутність, необхідно точне обладнання, яким оснащена Сімейна лабораторія. Всі співробітники лабораторії мають високу кваліфікацію, профільну освіту і великий стаж роботи.