Комплексні
Категорії

Порушення менструального циклу – не хвороба сама по собі, але ознака того, що стався збій в роботі репродуктивних органів. Найчастіше причиною є зміна гормонального фону, яке виявляють за допомогою медичних аналізів. Здати аналізи на гормони можна в Сімейної лабораторії, фахівці якої розробили спеціальний пакет послуг для жінок. Комплексне обстеження передбачає визначення рівня наступних гормонів:

  • прогестерон;
  • пролактин;
  • тестостерон;
  • естрадіол;
  • ЛГ і ФСГ.

Найчастіше неможливо виявити справжню причину порушень менструального циклу без знання всіх цих показників. При необхідності наша лабораторія аналізи візьме окремо, але загальна вартість обстеження значно зросте в порівнянні зі спеціальною пропозицією. Якщо ви хочете отримати повну інформацію про своє здоров’я, рекомендуємо провести комплексне медичне обстеження. Воно не тільки допоможе заощадити значну суму, але і надасть всі необхідні дані для постановки вірного діагнозу.

Здаючи аналізи в комплексі, ви істотно економите час. Як відомо, рівень гормонів визначається в конкретні дні циклу, тому, відмовившись від повного обстеження зараз, ви будете змушені чекати слушної нагоди ще місяць. Запорукою успішного лікування гінекологічних захворювань є своєчасна постановка діагнозу, так що не радимо затягувати цей процес.

Сімейна лабораторія оснащений сучасним лабораторним обладнанням, що забезпечує високу точність даних. Впевненість в правильному результаті є гарантією ефективного лікування і швидкого одужання.