Комплексні
Категорії

Діабет – це одне з найпоширеніших захворювань в світі, яким хворіє приблизно 3% населення Землі. До 2017 року в Україні зафіксовано понад 1,5 мільйона пацієнтів з діагностованим цукровим діабетом, різного ступеня тяжкості. Одна з головних небезпек діабету – це непомітне протікання. Ви не впізнаєте про наявність захворювання без діагностики, так як на перших етапах діабет не проявляє себе. Наявність симптомів говорить про те, що хвороба знаходиться на середній стадії і вже необхідно негайне лікування. Аналіз на цукор в крові не дає гарантій, так як він показує тільки ситуацію натщесерце, а цукор може підвищуватися протягом дня.

Для точної ранньої діагностики, в Сімейної лабораторії розроблений комплекс профілактики цукрового діабету, куди входять всі необхідні аналізи. Здаючи цей комплекс, ви отримуєте повне уявлення про наявність або відсутність підвищеного рівня цукру в організмі, щоб бути впевненим у своєму здоров’ї. Якщо всі показники в межах норми, то немає причин переживати. У комплексі профілактики цукрового діабету враховуються такі показники:

  • Глюкоза (цукор крові);
  • Клінічний аналіз сечі;
  • Мікроальбумін в сечі;
  • Глікозильований гемоглобін (HbA1c);

Рекомендується перевіряти свій стан не рідше разу на рік, а після 40 років – 2 рази на рік. Розвитку цукрового діабету сприяють надмірна вага, сильний стрес і малорухливий спосіб життя. Варто враховувати ще й фактор схильності до цукрового діабету, перевірте, чи хворів хтось із близьких родичів.

Здаючи комплекс профілактики цукрового діабету, ви бережете своє здоров’я, час, нерви і гроші. У вартість комплексу вже закладена знижка. Отримуючи результат, ви відразу розумієте, що немає причин для занепокоєння, якщо всі показники в межах норми. У разі наявності відхилення від норми слід звернутися до лікаря.