Комплексні
Категорії

Рухливість суглобів неминуче знижується з віком, страждає через надмірних фізичних навантажень і переохолодження. Якщо ви входите до групи ризику, регулярно відчуваєте хворобливі відчуття і скутість, необхідно пройти аналіз на ревмопроби. Лікуючий лікар видасть направлення на визначення кількох показників, кожен з яких можна досліджувати окремо. Можливо, такий підхід дозволить заощадити невелику суму на початку лікування, однак отриманої інформації може бути недостатньо для визначення діагнозу.

Правильним рішенням буде пройти комплексне обстеження в Сімейної лабораторії. Комплекс медичних аналізів на ревмопроби включає обстеження на:

  • серомукоїди;
  • сіалові кислоти;
  • антістрептолізін-О, Напівкількісний;
  • ревматоїдний фактор, напівкількісний;
  • С-реактивний білок, напівкількісний;
  • сечова кислота.

Ці показники необхідні для первинної постановки діагнозу і визначення динаміки одужання. Визначаючи їх окремо, ви заплатите відчутно більше, ніж при замовленні пакета, адже вартість комплексу формується з урахуванням спеціальної знижки.

Ревматичні і аутоімунні захворювання тісно пов’язані між собою. Оцінити стан пацієнта, виключивши хвороби зі схожою симптоматикою, можна тільки на основі точних даних медичного обстеження. Сімейна лабораторія аналізи проводить в суворій відповідності з міжнародними нормативними стандартами, що підтверджується сертифікатами відповідності. Високотехнологічне обладнання, яким оснащений центр, дозволяє виявити найменші відхилення від норми, що вказують на необхідність лікування або профілактики захворювання.