Комплексні
Категорії

Найменші відхилення в роботі щитовидної залози можуть призвести до погіршення самопочуття і емоційної нестабільності. Після аварії на ЧАЕС всім жителям України рекомендується регулярно здавати аналізи на гормони щитовидної залози, що дозволяють своєчасно виявити зоб, патологічні утворення і інші поширені проблеми. Щоб лікар міг об’єктивно оцінити картину хвороби, рекомендуємо скористатися програмою від Сімейної лабораторії. У неї входить визначення таких показників:

  • тиреотропний гормон (ТТГ);
  • трийодтиронін загальний (Т3) і вільний (FT3);
  • тироксин загальний (Т4) і вільний (FT4);
  • антитіла до тиреоглобуліну і тиреоїдної пероксидази.

Тільки комплексне обстеження дозволить виявити проблеми з «щитовидкою», які легко прийняти за інші захворювання. Симптоми, які нерідко приписують неврозів або хвороб гінекологічного характеру, можуть виявитися наслідком порушення тиреоїдної функції. Медичні аналізи, включені в пакет, містять всю необхідну інформацію для визначення діагнозу та схеми лікування.

Ще однією перевагою комплексного медичного обстеження є його доступна ціна. Пакет діагностики обійдеться вам набагато дешевше, ніж поступова здача всіх аналізів зі списку, так як в його вартість включена спеціальна знижка. Здаючи аналізи в лабораторії, ви можете бути впевнені в результаті, адже наш центр здійснює строгий контроль за якістю діагностики. Забезпечити високу точність показників нам допомагає високотехнологічне обладнання та програмне забезпечення, з яким працюють фахівці з великим стажем.