Лабораторна діагностика – невід`ємна частина сучасної медицини, без якої неможливо уявити повноцінна медична допомога. Лабораторна діагностика, завдячуючи новітньому високотехнологічному обладнанню та реактивам, забезпечує отримання якісних та максимально інформативних даних про процеси, що відбуваються в організмі людини.

Діагностика будь-якого захворювання починається з проведення лабораторних досліджень. Отримані результати дають змогу оцінити стан здоров`я людини з особливою ретельністю, визначити метаболічні та клітинні процеси в організмі людини, виявити відхилення від норми, зазвичай задовго від появи суб`єктивних відчуттів, клінічних проявів та видимих змін структури пошкоджених органів. Відомо, що попередити захворювання легше, ніж лікувати, а для цього достатньо регулярно проходити профілактичні огляди, важливою частиною яких є здавання аналізів.

Сучасна лабораторна діагностика здійснюється у декількох напрямах: гематологічні, біохімічні, імунологічні, цитологічні (мікроскопічні) та молекулярні аналізи. Вони дають змогу виявити різноманітні патології внутрішніх органів, інфекційні захворювання, у тому числі ті, що передаються статевим шляхом: вірусні гепатити, хламідіоз, уреаплазмоз, токсоплазмоз, вірус папіломи людини та інші. Дослідження сечі та калу грають важливу роль у діагностиці захворювання нирок и сечовивідних шляхів, органів травного тракту.

За допомогою спеціальних аналізів крові, можна визначити імунний та гормональний статус людини. Ці показники важливі при діагностиці аутоімунних патологій, порушень ендокринної системи і менструального циклу, виявлення причин жіночого та чоловічого безпліддя. В ранньому розпізнаванні злоякісних захворювань допомагають дослідження крові на присутність специфічних білків-онкомаркерів. Особливо важливі лабораторні тести під час вагітності, вони здатні виявити патологічні процеси в організмі жінки і плода на початкових етапах. Це дозволяє вчасно прийняти необхідні міри, провести курс лікування, або переривання вагітності.

Рішення про проходження тих чи інших досліджень приймає лікар, який має змогу оцінити стан пацієнта і необхідність конкретного аналізу. На даний час лабораторна діагностика представляє собою один з найінформативніших методів дослідження в медицині, саме її результати є вирішуючим фактором у виборі тактики лікування більшості хвороб, визначення характеру важкості захворювання, періоду та термінів хвороби, визначення прогнозу захворювання , контролю результатів лікування.

Методи лабораторної діагностики сьогодні доволі численні і продовжують розширятися. Сімейна лабораторія працює у суворій відповідності з санітарними правилами і нормативними документами МОЗ України, обладнаний сучасними автоматичними аналізаторами і спеціалізованими комп`ютерними програмами, які гарантують високу точність проведення аналізу.

Дослідження виконуються на високому професійному рівні, підготовленими спеціалістами з високою кваліфікацією. Постійно в лабораторії здійснюється контроль якості лабораторних досліджень, центр також приймає участь у міжлаборатонрому контролі. Усі реактиви, що використовуються у дослідженнях, мають сертифікат якості, а обладнання, на якому проводяться досліди, відповідає вимогам Державним стандартам України.

Особлива увага приділяється якості результатів лабораторних досліджень. У нашому центрі лабораторних досліджень здійснюється багаторівневий контроль якості, що включає в себе як внутрішню, так і зовнішню систему контролю якості, наприклад – PREVECAL “BioSystems” (Іспанія).

Беручі участь у міжнародних програмах, ми регулярно отримуємо від західних компаній контрольні матеріали (проби та зразки), які досліджуємо разом зі звичайними пробами наших пацієнтів. Потім результати досліджень контрольних матеріалів ми направляємо назад в організацію, що займається контролем, щоб отримати відповідь, чи вірні наші результати тестів. Якщо результати вірні, контролююча компанія видає нам спеціальний сертифікат відповідності. Таким чином, ми знову підтверджуємо, що результати досліджень нашої лабораторії достовірні та точні.

Кожен пацієнт має можливість отримати кваліфіковану консультацію лікаря з клінічної лабораторної діагностики.

Якщо ви хочете здати аналізи на інфекції, перевіритись на венеричні захворювання, визначити гормональний фон або стан імунітету, здати загальний або клінічний аналіз крові, тест на вагітність за аналізом крові с першого дня затримки та будь-які інші аналізи, тобто пройти комплексну лабораторну діагностику і отримати достовірний результат, звертайтесь у Сімейну лабораторію.

Пункти забору